Pronorm - showroomkeuken

Afm. keuken ca.: 187x60x220 cm; afm. kastenwand ca.: 187x60x220 cm; afm. eiland ca.: 293,5x120x92 cm; beschadiging onder bij de kastenwand zie foto; beschadiging in de lak zie foto; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (31165). Magnetron: Frilec HAMBURG5051 Fornuis: Inventum IKI6010 Hoofdkleur: Hoogglans antraciet Gootsteen: inbegrepen Vaatwasser: Exquisit EGSP2212 Koelkast: Frilec BONN034 Aanrechtblad: Hout Oven: Frilec HAMBURG5070 Vriezer: Frilec BREMEN029 Merk: Pronorm Type keukenopstelling: Eiland

Startbod
€ 500,00
€ 560,00
Kavel nummer: 15
Einde op 31/03/2024 17:00